Şık ve sadelik ön planda!

           2017 dekolteli gelinlik modelleri cesur dekoltelerden oluşmaktadır. Daha çok derin göğüs dekolteleri ,sırtı komple açıkta bırakan ya da transparan detaylı dekoltelere yer verilmektedir.2017 dekolteli gelinlik modelleri kabarık gelinlikler yerine genelde A kesim ya da balık kesim modellerden oluşmaktadır.2017 dekolteli gelinlik modellerinde diğer yıllarda kullanılan şatafatlı gelinlik modelleri yerine şık ve sade gelinlik modelleri ön plandadır. Eğer 2017 de gelin olmayı düşünüyorsanız şık ve sadeliğe önem vermeyi unutmayın.

 

GELİNLİK DETAYLARI

           2017 dekolteli gelinlik modelleri etek kısımları daha az kabarık olmakla birlikte dantel detayları, inci işlemeleri, taş işlemelerden ya da komple sade detaylardan oluşabilir. Etek kısmında; eğer gelinlik balık kesimse, kuyruğa diğer senelerin aksine daha çok yer verilmekte ve A kesimse daha az kabarık ve daha sade detaylardan oluşmaktadır. 2017 dekolteli gelinlik modelleri ‘nin bel kısmı diğer kısımların aksine daha sade detaylardan oluşmakta ya da transparan detaylara yer verilmektedir.

Dekolte gelinlik

2017 dekolteli gelinlik modelleri diğer yıllarda çok kullanılan kalp kesim dekolteler yerine karına kadar uzanan derin göğüs dekoltelerinden oluşmaktadır ve ayrıca göğüs dekoltesi kısmında isteğe bağlı olarak dantel detayları yoğunlaşmaktadır. 2017 dekolteli gelinlik modellerinin sırt kısmı diğer yıllarda kullanılanın aksine derin dekoltelere ya da genelde kullanılan transparan tülle kapatılmış sırt dekoltelerine yer ver verilmektedir. Ayrıca sırt dekoltelerinin bitiminde kuyruk şeklinde uzayan büyük kurdele detayları son yıllarda oldukça popüler .2017 dekolteli gelinlik modellerinde göğüs dekoltesine yer vermek istemiyorsanız mutlaka sırt dekoltesine yer vermelisiniz.

 

HER KESİME HİTAP EDİYOR

 

            2017 dekolteli gelinlik modelleri arasında her bütçeye uygun gelinlik modelleri bulmak mümkün ve eğer cesur dekolteli gelinlik modelleri kullanmak istemiyorsanız ya da daha az dekolteye yer verilmiş gelinlik modelleri istiyorsanız 2017 dekoletli gelinlik modelleri arasında bulmanız mümkün.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.