Evinize gelen misafirlerinizi iyi bir şekilde ağırlamak istersiniz. Yaptığınız yemeklerden, sunumlardan, muhabbetinizden memnun olarak evinizden ayrılmasını beklersiniz. Yemek yemeye vakit geldiğinde her ne yemek yaparsanız yapın, onları kendine çeken ve lezzetli gösteren sunumlardır. Masanızın görselliğini oldukça şık gösteren keçe servis takımı modelleri, sizi de memnun edecektir. Yemeği zorla yiyen bir çocuğunuz varsa, keçe servis takımı modelleri de oldukça dikkat çekici olduğundan, çocuğunuzun dikkatini çekerek düzenli yemek yemeye alıştırabilirsiniz. Fakat çocuğunuza zorla yemek yedirmekten her zaman kaçınmanız gerekir.

Rengarenk Keçe Servis Takımları

 

Yeşiliyle, mavisiyle, moruyla, kremiyle, siyahıyla, pembesiyle her renkten bulabileceğiniz keçe servis takımları, masanızın şık görünmesini sağlayacaktır. İşlemeli ya da çiçekli keçe servis takımlarını, salonunuzun rengine, masanıza ve yemek takımlarınıza uygunluğuna bakarak tercih edebilirsiniz. Mor bir keçe servis takımına boncuklar ve kelebekler konsa iştahınız daha çok artmaz mı? Ya da salonunuz klasik ve şıksa, siyah işlemeli keçe servis takımı krem yemek takımlarınızla oldukça uyum sağlayacaktır. Yeni gelinseniz mutfağınızda kahvaltıya eşinize ve misafirlerinize özenli sunumlar yapmak istersiniz. Mutfağınızda pembe keçe servis takımları hem mutfağınızın renkliliğine, hem kahvaltı tabaklarınızın şirinliğine uyacaktır.

 

Keçe Servis Takımınızı Kendiniz Tasarlayın

 

İstediğiniz yuvarlak, kare, dörtgen kalın keçelerinizin kenarına iple battaniye dikişi atmanız gerekiyor. Seçtiğiniz ip keçenize uyum sağlamalıdır. İple kenarlarına dikişi bitirdikten sonra, diğer renk keçelerinizle istediğiniz modeli makasla keserek çizim sabunu ile şekil verebilirsiniz. Kestiğiniz modelleri silikon tabancası ile keçenin üzerine yapıştırdığınızda işlem tamamlanmış oluyor. Küçük objeleri de bu şekillerin üzerine kondurabilirsiniz. Yapıştırma aşamasını iyi yapmalısınız. Çünkü keçe servis takımları üzerine çok fazla yemek dökülebilir ve yıkamanız gerekebilir. Yıkarken yapıştırdığınız model ve objelerin çıkmamasını sağlamalısınız. Keçe servis takımının üzerine bir kalp modeli yapıştırın ve üst tarafına silikon sürmemiş olun. Bu sayede kaşıklarınızı bu bölmeye koyarak, misafirlerin karmaşasından düzenin bozulmamış olması sağlanır.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.