manyetik küpe olarak da bilinirler, genellikle biz erkekler lise yıllarımızda böyle ürünlere yönelebiliyoruz. Ben de lise yıllarımda kıstırmalı halka küpelerden takardım. Gelelim yazımızın detaylarına.

Bu aralar ‘mıknatıslı küpe‘ nin google’dan baya arandığını gördüm ve ben de araştırmak istedim. Sanırım bir çoğumuz kızlarsoruyor adlı siteyi biliyordur. Burada genç bir arkadaşımız bu tarz manyetik küpelerin erkeklerde nasıl yorumlandığını sormuş. Kimine göre itici, kimine göre ise gerçekten deldirilmeli, kimi ise kimsenin sözüne bakma istediğini yap demiş. Ben de diyorum ki her şeyin olduğu gibi bunlarında kullanılabileceği zaman vardır.

Ekşisözlükte ise bu mıknatıslı küpelerin yalancı cool’luk, tehlikeli ve rahatsız ürünler olduğu görüşü hakim, birisi bunları hızma niyetine takmış, burnunda unutmuş ve derin bir nefes çekmiş içine… Biz yinede sizler için internetten de alabileceğiniz erkek & kadın olmak üzere birkaç mıknatıslı küpe buldum. Zaten google’a yazarsanız 3-4TL’ye bile böyle küpelerin satıldığını göreceksiniz.

Başlıklara tıklayarak & dokunarak ürünlere gidebilirsiniz.

Paylaş
Pamukkale Üniversitesi'nde Tekstil Mühendisliği, AÜ'de İşletme öğrencisi. Tekstiltekstil.com ve Modamuhendisi.com web geliştiricisi. Özel sektörde kurumsallaşma danışmanı.

CEVAP VER