Türler

 

2015’in başında çığ gibi büyüyüp herkesin ayağında gördüğümüz bu türler şu arada da hala popüler, fiyatları ise 250-300 tl arasında değişmektedir. Bi markanın bir türünün bu denli popüler olmasında elbette kullanışlı olması vardır. Orijinalleri dışında birçok yerde çakma üretimi de yapılan bu türlerin, orijinal mi yoksa çakma mı olduğunu anlamak gerçekten zordur.

 

Renkler

 

İstediğiniz tüm renkleri bulabileceğiniz nike air max spor ayakkabı modelleri çeşitlerinde en çok rağbet gören renkler beyaz ve kahverengi tonlarıdır. İnsanlar genellikle her kıyafetin altına giyebilecek renk ve türleri tercih etmektedirler.

 

Düşünceler

 

Kullanıcıların yorumlarına göre tasarımı ve kalitesi mükemmel ancak bir aktivite için kullanılmaması gerektiğini düşünüyorlar. Özellikle koşu, yürüyüş, zıplama gibi etkinlikler için bu türün kullanışsız olduğu ve ayakları ağrıtabildiği ve uzun süre giymeye pek müsait olmayan bir tür olarak yorumlanmıştır. Yolda yürürken ve yere basarken dikkat edilmelidir çünkü altındaki hava yastığının pek sağlam olmadığı gözlemlenmiştir. Birçok olumsuz özelliğine rağmen çok rağbet gören bu türleri ilerideki yıllarda da görecek gibiyiz.

 

Tavsiyeler ve öneriler

 

1987 yılında üretilen bi türüdür. Rağbet gören çeşitleri ise light, 90, classic olarak bilinir. Beatles’ın şarkısı revolution bu türü tanıtmak için kullanılmıştır. Bu türler çıktıktan sonra birçok marka da bu türe benzer çeşitleri çıkarmıştır ve bu markaya göre bir miktar daha uygun fiyatlıdırlar. Çoğu kullanıcıya göre verilen parayı haketmediği söylenen bu türün farklı görünümü ve tarz görünümü kullanıcılarının ondan vazgeçmemesini sağlamıştır. Aktivite yaparken kullanmak için değil ama günlük kullanım için alınabilecek markanın en güzel türlerinin başında gelmektedir lakin maddi durumunuzun bir tık daha iyi olması gerekmektedir bu markaya para vermek için.

 

Tavsiyeler ve özellikler burada bulunmakla beraber, yine de seçim ve tercihler kişiye kalmaktadır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.