http://www.v4tailor.com

Kişisel imajına özen gösteren ve tarzını yenilemek isteyen bayların en önemli parçalarından biri olan gömlekler, erkekler için zengin bir imaj tasarlamalarına oldukça uygundur. Ve bu bağlamda kişisel imaj tasarımını çok daha şık ve estetik bir şekilde oluşturmak istiyenler için kot,spor ve casual gömlek opsiyonları oldukça önemli bir yere sahiptir.

Erkek gömleklerinde tasarım kombinasyonları için oldukça çok seçenek mevcut. Bunu kısaca kişiye özel gömlek dikimi olarak da adlandırabiliriz. Bu bağlamda son trend erkek gömlek modelleri ve erkek giyim kreasyonları imajına önem veren yada imajını yeniden yapılandırmak isteyen beyler için oldukça şık ve yaratıcı alternatifler barındırmaktadır. Bu kreasyonlar ve kreasyonlardaki yer alan erkek gömlek modelleri beylere tarzlarını canlandırma ve yeniden tazeleme imkanı sunmaktadır. V4Tailor olarak sizler için araştırdığımız yazımızda daha şık ve etkiliyici bir imaj sahibi olmak isteyen erkekler için giyinme ile ilgili püf noktalarına değineceğiz.

Orjinal olmayı seviyorsanız ilk kuralınız özgünlük olsun. Şansınıza münhasır da diyebiliriz. Son trend erkek gömlek kreasyonları sizlere oldukça geniş bir yelpaze sunsa da en doğru seçim ve kombinasyonları oluşturmak gerçekten usta bir zevk işidir. Tabi bu arada farklı alternatifleri bir araya getirerek deneyimler yaşamayı da ihmal etmeyin deriz. Ama özgün bir imaja sahip olmak istiyorsanız mutlak suretle en bütünleyici parçalardan biri olan gömlekler üzerinde detaylı bir şekilde durmanızı öneririz. Tabiki hepimizin moda gözü ve zevki ayrı ama en doğru şekilde gömlek tasarımını seçmeniz için erkek gömleklerinde tasarım kombinasyonlarını incelemenizi tavsiye ederiz. V4 Tailor bunu sizler için özel tasarım arayüzü ile v4tailor.com sitesinde sunmaktadır.Sedece 5 dakikanızı ayırarak online gömlek tasarımınzı binlerce çeşit kombinasyon arasından seçebilirsiniz.

Yeni bir imaj sahibi olmak isteyen beyler için bir önerimiz de hem şık hemde sportif olmanız. Eğer sizde iş hayatınızda sportif takılmayı seçiyor ama profesyonellikten ödün vermek istemiyorsanız bu stil tam size göre diye düşünüyoruz. Çünkü gömlek denilince akla ilk gelen profesyonel bir imaj ve size özel bir kombinasyon tasarımıdır. Ama erkekeler için profesyonelliğin simgesi olmuş gömlekler ile esnek bir görünüm elde etmek mümkün. Dar kesimli gömlekler ile vücut hatlarını belli eden ve fizikselliğe odaklanan bir imaj oluşturmak isteyen beyler için en iyi seçeneklerden biri. Profesyonel tarzını daha sportif hale getirmek isteyen erkekler için tercih edilmesi Gereken gömlekler dar kesimli olanlardır.

Fresh ve şık bir tarzın olmazsa olmazı, altın kuralı renk uyumu… Şık bir tarza sahip olmak isteyen beyler için bir tavsiyemiz de aksesuar tercihi ve giyilen kıyafetler içindeki renk uyumudur.Bunu v4tailor.com websitesinde yapmak çok basit.İstediğiniz gömlek kumaş rengini istediğiniz yaka ve manşet çeşitleri ile kombine edebilirsiniz. Moda gözünü ve orijinalliğini vurgulamak isteyen  beylerin özellikle saat, bileklik ve gömlek gibi aksesuar ve tamamlayıcılarına dikkat etmelerini tavsiye ediyoruz. Ve kombinelerine daha etkileyici bir şekilde kompoze etmek isteyenler için renk seçimi için daha özverili ve özgün bir tercih yapmalarını öneriyoruz.

Sizler için yaptığımız imaj yenileme ile ilgili araştırmamızın sonuna gelirken erkek gömleklerinde tasarım kombinasyonları ile ilgili daha fazla bilgi ve ürün için v4tailor.com u ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.