manyetik küpe olarak da bilinirler, genellikle biz erkekler lise yıllarımızda böyle ürünlere yönelebiliyoruz. Ben de lise yıllarımda kıstırmalı halka küpelerden takardım. Gelelim yazımızın detaylarına.

Bu aralar ‘mıknatıslı küpe‘ nin google’dan baya arandığını gördüm ve ben de araştırmak istedim. Sanırım bir çoğumuz kızlarsoruyor adlı siteyi biliyordur. Burada genç bir arkadaşımız bu tarz manyetik küpelerin erkeklerde nasıl yorumlandığını sormuş. Kimine göre itici, kimine göre ise gerçekten deldirilmeli, kimi ise kimsenin sözüne bakma istediğini yap demiş. Ben de diyorum ki her şeyin olduğu gibi bunlarında kullanılabileceği zaman vardır.

Ekşisözlükte ise bu mıknatıslı küpelerin yalancı cool’luk, tehlikeli ve rahatsız ürünler olduğu görüşü hakim, birisi bunları hızma niyetine takmış, burnunda unutmuş ve derin bir nefes çekmiş içine… Biz yinede sizler için internetten de alabileceğiniz erkek & kadın olmak üzere birkaç mıknatıslı küpe buldum. Zaten google’a yazarsanız 3-4TL’ye bile böyle küpelerin satıldığını göreceksiniz.

Başlıklara tıklayarak & dokunarak ürünlere gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.